Go to ...

RSS Feed

Aktifbank Düşük Kredi Notuna 30.000 TL


Kredi notu herkesin bildiği üzere bankacılık sektöründe en önemli sıkıntılarından birtanesi. Hatta belki de ilk sırada yer aldığını bile söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı kredi alıp alamayacağıızı, veya hatta kredinizin miktarını bile belirleyen unsurdur. Bu vakitte kredi almadan da nakit ihtiyacınızı karşılamak oldukça zordur. Nakit paraya her zaman ihtiyacımız olmaktadır. Kimi ihtiyaçlar için az, kimi ihtiyaçlar için çok. Fakat bu ihtiyaçları halletmek adına kredi çekmek en doğru yol olarak gözükmektedir. Kredi notunuz bazen, çeşitli insanların karşısında en büyük engel olmaktadır.AKTİFBANK DÜŞÜK KREDİ NOTUNU DERT ETMİYOR
Vatandaşlarımız bu zamanlarda krediye bu kadar ihtiyaç duyarken, yalnızca kredi notundan dolayı, ihtiyaç duyduğunuz nakit paraya kavuşabileceksinz. Aktifbank bu düşünceyi tamamen değiştirmiş durumda. Aylık düzenli bir geliriniz olursa ve kredi sicil kaydınız da temizse düşük kredi notunu dert etmiyor. Tabiki bu durumda düşük kredi notundan bahsettiğimiz 0 ile 900 puan aralığı olarak değil tabikide. Burada olanların hemen hemen hepsi kara listeye girmiş olup ve kredi sicilini bozmuş olan vatandaşlar olmaktadır. Bunlar ise çok risk teşkil etmektedir. Ve tabiki de kara listeye girmiş olanlar 3 yıl boyunca kredi çekemiyorlar. Bu sebepleri bu yazımızda bahsetmek istedim.FAİZ ORANLARI NASIL?
FibaBanka bütün kredi limitlerinde ve vadelerinde faiz oranını %1,99 olarak sabit tutarak müşterilerinin yüzünü çok güldürememiştir. Bu oranın çok cazip olmadığını düşündüğünüzü biliyorum. Bizde bu konuda sizlere katılıyoruz. Ama faiz oranı çok düşük olmasa da vatandaşlar oldukça çok ilgi göstermektedir. Çünkü diğer bankalar düşen kredi notunuzdan dolayı sizlere kredi vermezken, FibaBanka krediyi veriyor. Kimileri kredi notunu yükseltmek için en az limitli krediyi çekiyor. Aylık düzenli olarak ödeyerek düşen kredi notunu arttırıyor. Kimileri de kötü durumda olduğu için ihtiyaçlarını karşılayabilmek için krediye başvuruyor.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ
Şimdide en fazla düşündüğünüz konu olan kredi seçeneklerini hemen açıklamaya başlayalım. Bu kredi avantajında hayat sigortası yapma gibi bir zorunluluğunuz tabikide bulunmamaktadır. Yalnızca binde üç oranında kredi tahsis ücreti ödemektesiniz. Aktifbank’tan almak istediğiniz en az kredi miktarı 3.000 TL dir. En fazla kredi miktarı ise 35.000 TL’ye kadardır. En yakın kredi vadesi 6 ay ve en uzak kredi vadesi ise 36 aydır. Şimdi gelelim faiz oranlarına biraz da ondan bahsedelim.

İNTERNETTEN ANINDA KREDİ FIRSATI
FibaBanka internetten üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapma şansı sunuyor. Bankaya gitmeye, sıraya girmeye gibi dertleri bitirmiş oluyor. Bu durumda yapmanız gereken sadece Aktif Bank’ın internet sitesine girmek. Hemen ardından ise sitenin kredi sayfasından başvurunuza başlamanız gerekiyor. Hemen hemen 3 dakikada gereken formu doldurup başvurabiliyorsunuz. Fakat birde Aktifbank müşterisiyseniz krediniz 10 dakika da hesabınıza yatıyor olacaktır. Yeni bir banka müşterisi olacaksanız da kargo sizleri 3-4 gün içinde ziyaret edip, imzanızı alıp en fazla 5 dakika içinde paranızı hesabınıza yatırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir