Go to ...

RSS Feed

Kredi Notunuz Düşükse Bile 30.000 TL Nakit


Ülkemizde bulunan güçlü bankalardan biri olan Ziraat Bankası her konuda birçok avantaj ile ihtiyaç sahiplerini ve müşterilerini karşılamaktadır. Ziraat Bankası kaliteli bir şekilde sağlamış olduğu hizmetler doğrultusunda büyük bir güven içerisinde herkes tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. . Ödeme planı, müşterilerin bireysel harcamalarına yönelik gerçekleştirilmektedir ve bu sayede müşteriler kolay bir şekilde çekmiş oldukları kredileri ödeyebilmektedir. Ziraat Bankası kredi konusunda müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Ziraat Bankası 3 ayda 1 ödemeli kredi kampanyasını sunmaktadır. Bu kampanya dahilinde ihtiyaç sahipleri kolay bir şekilde kredilerini ödeyebilmektedirler. Bu kampanya ise emekliler için büyük bir avantaj olmaktadır. Bunun başlıca sebebi ise birçok emeklinin maaşının 3 ayda 1 yatırılmasıdır. Bunun yanında aylık düzenli bir geliri olmayanlarında yararlanabilecekleri oldukça avantajlı bir kampanya olmaktadır. Ziraat bankası tarafından belirlenen ödeme planı doğrultusunda kredi sorunsuz bir şekilde ödenebilmektedir. Ziraat Bankası ise diğer bankaların uygulamış olduğu masraf ve komisyon gibi kesintileri müşterilerine uygulamamaktadır.
Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredi Nasıl Alınır?

3 ayda 1 ödemeli kredi masrafsız krediler arasında yer almaktadır. Bu krediden yararlanmak isteyenlerin ise öncelikli olarak Ziraat Bankası şubesine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bunun yanında krediden yararlanmak isteyenler ise resmi web sayfası üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Faiz oranları ise istenen kredi miktarına göre farklılıklar gösterebilmektedir. 
Ziraat Bankası kredi başvuru esnasında ise çeşitli belgeler talep etmektedir. Bu belgeler içerisinde ise ikametgah, gelir vergisi ve nüfus cüzdanı yer almaktadır. Bunun dışında herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir